Home

sval divoký zúčtovateľné slovenska reprezentacia futbal zapasy 2019 chudobný Anzai ofset

Slovensko úspešne zložilo reparát po zápase s Luxemburskom. Po skvelom  výkone nedalo šancu Bosne | TVNOVINY.sk
Slovensko úspešne zložilo reparát po zápase s Luxemburskom. Po skvelom výkone nedalo šancu Bosne | TVNOVINY.sk

SR A – 13. októbra v Bratislave proti Paraguaju | Slovenský futbalový zväz

Slovenská reprezentácia do 21 rokov si v kvalifikácii jednoznačne poradila  s Maltou | TVNOVINY.sk
Slovenská reprezentácia do 21 rokov si v kvalifikácii jednoznačne poradila s Maltou | TVNOVINY.sk

Hodnotenie výkonu našich hráčov po zápase Slovensko – Jordánsko | Šport7.sk

Slovenský futbalový zväz - Repre #WU19 podľahla v prvom zápase kvalifikácie  ME Dánsku 1:6, gól Slovenska strelila Aneta Surová. Zápas výrazne  ovplyvnilo vylúčenie slovenskej obrankyne už v 23. minúte. Najbližšími  súperkami zvereniek
Slovenský futbalový zväz - Repre #WU19 podľahla v prvom zápase kvalifikácie ME Dánsku 1:6, gól Slovenska strelila Aneta Surová. Zápas výrazne ovplyvnilo vylúčenie slovenskej obrankyne už v 23. minúte. Najbližšími súperkami zvereniek

Slovenská futbalová „21“ v kvalifikácii zdolala Gruzínsko, v závere zápasu  vzplanuli vášne - SITA.sk
Slovenská futbalová „21“ v kvalifikácii zdolala Gruzínsko, v závere zápasu vzplanuli vášne - SITA.sk

Slováci v 2. polčase ožili a otočili zápas. Na Azerbajdžan sa naladili 5  gólmi - Reprezentácia - Futbal - Športweb
Slováci v 2. polčase ožili a otočili zápas. Na Azerbajdžan sa naladili 5 gólmi - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Zápas Slovensko - Wales bez divákov nebude. SFZ má v zálohe plán B |  Šport7.sk
Zápas Slovensko - Wales bez divákov nebude. SFZ má v zálohe plán B | Šport7.sk

Na čele rebríčka FIFA bez väčších zmien: Slovensko však kleslo

Futbal Rakúsko - Slovensko (generálka na EURO 2020): termín, súpisky,  priamy prenos | BetArena.sk
Futbal Rakúsko - Slovensko (generálka na EURO 2020): termín, súpisky, priamy prenos | BetArena.sk

Zostava Slovenska proti Maďarsku je známa

Futbal reprezentácia: Slovensko ME 2016 (Euro). Profily hráčov | SPORTNET

SR A – Dnes proti Česku 300. zápas slovenskej futbalovej reprezentácie |  Slovenský futbalový zväz
SR A – Dnes proti Česku 300. zápas slovenskej futbalovej reprezentácie | Slovenský futbalový zväz

Odohrajú baráž Slovensko - Írsko bez divákov? - Majstrovstvá Európy vo  futbale 2020 - Športweb
Odohrajú baráž Slovensko - Írsko bez divákov? - Majstrovstvá Európy vo futbale 2020 - Športweb

Štvrtý zápas, štvrtá výhra! Slováci uspeli v Skopje a budú zimovať na čele  - Reprezentácia - Futbal - Športweb
Štvrtý zápas, štvrtá výhra! Slováci uspeli v Skopje a budú zimovať na čele - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Hapal urobil dve zmeny v zostave, proti Česku so Stochom v základe!

Liga národov: Slovensko spoznalo dátum a miesto zápasu s Českom | Šport.sk

SR WA – Aktualizované štatistiky, rekordérka v počte štartov Ondrušová |  Slovenský futbalový zväz
SR WA – Aktualizované štatistiky, rekordérka v počte štartov Ondrušová | Slovenský futbalový zväz

Zápas Slovensko – Luxembursko sa skončil remízou, tréner Calzona sa  nedočkal premiérového víťazstva (video) - SITA.sk
Zápas Slovensko – Luxembursko sa skončil remízou, tréner Calzona sa nedočkal premiérového víťazstva (video) - SITA.sk