Nočné miesto Zvyšky pripináčika tri goly v jednej hre čiastočne poštár okraj

Zase hetrik! SuperOvie rúca ďalšie rekordy

Hetrik do neba. Oshie venoval góly otcovi

Tri góly za 49 sekúnd kamzíci nerozchodili

Tri otázky: Florida Panthers

VIDEO Halák podržal Vancouver: Canucks prehrávali o tri góly! Od druhej  tretiny však neinkasoval | Športky.sk
VIDEO Halák podržal Vancouver: Canucks prehrávali o tri góly! Od druhej tretiny však neinkasoval | Športky.sk

Slovensko opäť bez bodu: Zlepšená hra, no tri góly v bránke Jána Laca |  Športky.sk
Slovensko opäť bez bodu: Zlepšená hra, no tri góly v bránke Jána Laca | Športky.sk

Z presiloviek Bruins ide opäť strach

Modrá sila. Columbus je postrachom favoritov

Halákovi debut v St. Louis nevyšiel, inkasoval 3 góly | Športky.sk

Červená a tri inkasované góly. Ružomberok vyplienil Trnavu - Fortuna liga -  Futbal - Športweb
Červená a tri inkasované góly. Ružomberok vyplienil Trnavu - Fortuna liga - Futbal - Športweb

Rytieri“ vezú z Bratislavy dve víťazstvá, v sérii vedú 3:1 | HKM Zvolen

Rocková hviezda v akcii. Tkachuk vystrihol tri góly

Avalanche oslavujú postup, Penguins majú mečbal

Young Boys LC - Young Boys po 10 víťazstvách v rade spoznali v lige  premožiteľa. Hornets – Young Boys 3:1 (1:0) góly: Peter Rutkaj 2, Radoslav  Malček – Tomáš Lalík Zostava Young
Young Boys LC - Young Boys po 10 víťazstvách v rade spoznali v lige premožiteľa. Hornets – Young Boys 3:1 (1:0) góly: Peter Rutkaj 2, Radoslav Malček – Tomáš Lalík Zostava Young

Straňovský si vychutnal El Clásico. Dal v ňom tri góly - Ostatné športy -  Športweb
Straňovský si vychutnal El Clásico. Dal v ňom tri góly - Ostatné športy - Športweb

SK/CZ NHL - Halák začal zle, no nakoniec dopadol dobre Slovenský brankár  Jaroslav Halák sa spamätal z nedeľného zápasu proti Washingtonu Capitals, v  ktorom inkasoval tri góly zo šiestich striel, a v
SK/CZ NHL - Halák začal zle, no nakoniec dopadol dobre Slovenský brankár Jaroslav Halák sa spamätal z nedeľného zápasu proti Washingtonu Capitals, v ktorom inkasoval tri góly zo šiestich striel, a v

ONLINE z Tipos extraligy: HKM Zvolen - HK Dukla Michalovce

V bitke o Spiš padli tri góly v jednej presilovke | HokejPortal.sk

Bíli andeli nestačili na Wild Boys, v Bratislave prehrali o tri góly |  TRNAVSKÝ HLAS
Bíli andeli nestačili na Wild Boys, v Bratislave prehrali o tri góly | TRNAVSKÝ HLAS